Seznam oddělení Pražské konzervatoře

  • SKLADBA
    vedoucí oddělení Mgr. Jiří Gemrot
    Eduard Douša, Jiří Gemrot, Miloš Štědroň, Pavel Trojan

  • DIRIGOVÁNÍ
    vedoucí oddělení Mgr. Miriam Němcová
    Jaroslav Brych, Jakub Dvořáček, Miriam Němcová, Jana Raiterová, Pavel Trojan, jun, Jakub Zicha

  • KLAVÍR
    vedoucí oddělení MgA. Milan Langer
    Eva Boguniová, Petr Jiříkovský, Ivo Kahánek, Martin Kasík, Jiří Kollert, Milan Langer, Libor Nováček, Jiří Pazour, Michal Rezek, Adam Skoumal

  • VARHANY a CEMBALO
    vedoucí oddělení MgA. Josef Popelka
    Ivana Bažantová, Petr Čech, Jan Kalfus, Edita Keglerová, Jana Macharáčková, Josef Popelka

  • KLASICKÝ ZPĚV
    vedoucí oddělení MgA. Ludmila Nováková
    Marcela Benoniová, Zbyněk Brabec, Monika Brychtová, Dana Burešová, Tomáš Hála, Jiří Kotouč, Jiří Kubík, Augustin Kužela, Zuzana Lászlóová, Václav Loskot, Pavel Matyáš, Lenka Navrátilová, Ludmila Nováková, Simona Procházková, Valentin Prolat, Jitka Soběhartová, Magdalena Švecová, Anna Todorová, Yvona Votavová - Škvárová, Jana Vychodilová, Jitka Vydrová

  • SMYČCOVÉ NÁSTROJE
    vedoucí oddělení MgA. Dana Vlachová
    Jiří Fišer, Jaroslav Foltýn, Michal Foltýn, Lydie Härtelová, Petr Holman, Chuhei Iwasaki, Michal Kaňka, Radim Kresta, Radek Křižanovský, Pavel Kudelásek, Jaroslav Kulhan, Libor Mašek, Hana Mullerová, Petr Nouzovský, Jitka Nováková, Jindřich Pazdera, Miroslav Petráš, Jiří Rajniš, Radim Sedmidubský, František Souček, Petr Šporcl, Ludmila Štětinová, Tomáš Strašil, Renata Strašrybková, Jiří Valenta, Pavel Verner, Dana Vlachová, Jiří Vodička, Tomáš Vybíral

  • DŘEVĚNÉ DECHOVÉ NÁSTROJE
    vedoucí oddělení Mgr. Miroslav Lopuchovský
    Vladislav Borovka, Julie Braná , Ludmila Darjanin Peterková, Pavel Fiedler, Tomáš Františ, Jan Hoďánek, Lukáš Kořínek, Jakub Kydlíček, Miroslav Lopuchovský, Jan Novotný, Roman Novotný, Jan Ostrý, Miroslav Plechatý, Milan Polák, Jan Riedlbauch, Ondřej Roskovec, Michaela Roubalová, Jana Ryšková, Pavel Škrna, Jan Thuri, Pavel Tylšar, Michael Verner

  • ŽESŤOVÉ NÁSTROJE
    vedoucí oddělení Mgr. Josef Šimek
    Zdeněk Divoký, Václav Ferebauer, Jaroslav Halíř, Petr Hernych, Miroslav Kejmar, Karel Malimánek, Jiří Šedivý, Josef Šimek, Jana Švadlenková

  • BICÍ NÁSTROJE
    vedoucí oddělení Pavel Razím
    Petr Holub, Radek Krampl, Václav Mazáček, Pavel Razím, Pavel Rehberger, Oldřich Šatava, Rudolf Výborný

  • AKORDEON
    vedoucí oddělení Mgr. Ladislav Horák
    Ladislav Horák, Josef Hřebík, Jiří Lukeš

  • KYTARA
    vedoucí oddělení Mgr. Václav Kučera, ArtD.
    Václav Kučera, Jaroslav Novák, Lukáš Štěpánek, Patrick Vacík

  • HUDEBNĚ DRAMATICKÉ ODDĚLENÍ
    Vedoucí oddělení Ilona Svobodová
    Karel Basák, Vladislav Beneš, Radek Brož, Eliška Burkert Nezvalová , Marta Cihelníková, Michaela Doláková, Dalibor Gondík, Magdaléna Gracerová Chrzová, Adéla Hájková, Dita Hořínková Vích, Martin Hruška, Kateřina Iváková, Jan Ježek, Dita Kándlová, Petra Kohoutová, Zuzana Koliandrová, Libuše Králová, Ivan Krob, Kateřina Macháčková, Galla Macků, Ivana Mikulčíková, Jitka Nerudová, Monika Nováková, Petr Pachl, Jan Potměšil, Jana Potočková, Alena Průchová, Eva Režnarová, Alena Rychetská, Jakub Šafr, Pavel Šimák, Vanda Švarcová, Ilona Svobodová, Věra Tichá, Tomáš Trapl, Tomáš Turek, Jakub Urban, Eva Vaňková, Zdeněk Vejvoda, Kateřina Vlková

  • ODDĚLENÍ POPULÁRNÍ HUDBY
    vedoucí oddělení Mgr. Jana Balašová Trčková
    Jana Balašová Trčková, Peter Binder, Martin Blažek, Jiří Březík, Dominik Budlovský, Eva Deáková, Radan Dolejš, Vladimír Figar, Hana Fryčová, Ludmila Genzerová, Alena Grillová Tesařová, Vítězslav Hádl, Adéla Hájková, Dita Kándlová, Petr Malásek, Dana Morávková, Ludmila Nopová, Petr Ožana, Lukáš Pečenka, Taťána Roskovcová, David Solař, Josef Štágr, Karel Štolba, Eva Svobodová, Pavel Vaněk, Marián Vojtko

  • POVINNÝ KLAVÍR
    vedoucí oddělení Karel Prokop
    Drahomíra Beníšková, Aneta Dorůžková-Majerová, Eva Doušová, Jiří Holeňa, Jana Hrušková, Eva Koďousková, Jiří Kollert, Michaela Lábová, František Maxián, Radomír Melmuka, Jana Nácovská, Jelena Nosková, Karel Prokop, Martin Rada, Zora Štalmachová, Martin Vojtíšek

  • INSTRUMENTÁLNÍ KOREPETICE
    vedoucí oddělení Miroslava Trnková
    Daniela Foltýnová, Hana Forsterová, Alena Grešlová, Martina Hájková, Helena Holubová, Silvie Ježková, Ludmila Juránková, Aleš Kaňka, Hana Kimelová, Miloslava Machová, Alina Martynova, Jarmila Panochová, Michaela Prokopová, Miroslava Trnková

  • ODBORNÁ HUDEBNÍ TEORIE
    vedoucí oddělení PaedDr. Veronika Hoslová
    Hanuš Bartoň, Alexandros Charalambidis, Jan Dřízal, Jitka Gemrotová, Eva Hazdrová Kopecká, Veronika Höslová, Alena Jelínková, Jaromír Kazda, Tomáš Krejča, Terezie Minářová Výborná Ph.D., Roman Mlejnek, Miroslav Mužík, Michal Novenko, Ondřej Novotný, Jiří Pazour, Magdaléna Saláková, Alžběta Semerádová, Martin Šochman, Miloš Štědroň, Marek Valášek, Lukáš Vendl, Karel Veverka, Tereza Vyplelová Machová

  • VŠEOBECNĚ VZDĚLÁVACÍ PŘEDMĚTY A CIZÍ JAZYKY
    vedoucí oddělení Mgr. Karla Kubíčková
    Hennawi Chade, Vojtěch Čurda, Klára Dolejšová, Markéta Halířová, Regina Hořejší, Anthony Johns, Michael Kňažko, Eva Králová, Karla Kubíčková, Timothy Lloyd, Vladimíra Míchalová, Terezie Minářová Výborná Ph.D., Lenka Strnadová, Terezie Švarcová, Berta Svobodová, David Urbánek